הכירו את תגלית

אימפקט שעושה היסטוריה

ישנם מסעות בחיים, שגם אם הם אורכים מספר ימים, הם משנים חיים שלמים.

אלה הם מסעות שממשיכים להדהד בחיינו, ויוצרים גלים אינסופיים שמשפיעים על מעגלים רבים סביבנו.

בתגלית הצלחנו להעניק לכל אחד ממאות אלפי הבוגרים שלנו – מסע של עשרה ימים, שמצית אהבה חוצת גבולות, אשר נשארת לאורך כל החיים.

בזכותנו, למעלה מ-750,000 צעירים מ-68 מדינות ברחבי העולם הגיעו לישראל, למקום בו ההיסטוריה שלהם התחילה. המקום שהמפגש עמו העמיק את הקשר עם שורשיהם, וסייע להם לעצב את זהותם.

החוויות והחיבור העמוק שנוצרו בישראל ממשיכים לפעום בליבם, ומחוללים שינוי לא רק בחייהם האישיים, אלא בחיי כולנו.

לחיבור הזה יש תהודה והשפעה עצומה. הצעירים חוזרים לביתם ומתגבשים לכדי קהילה משמעותית שמחוברת ע"י אהבה לישראל. קהילה שיוצרת שרשרת יהודית, עוצמתית ועולמית.

הלכידות, והקשרים האמיצים שנוצרים, הולכים ומתרחבים לכל מקום בו הם נמצאים, הן בעולמם הפיזי והן בעולמם הוירטואלי. הם נאבקים על האמת שלנו, מפיצים את הערכים שגדלנו עליהם, ומשמיעים קול צלול, חכם, אמיץ ומלא אהדה  ואהבה לישראל.

הקול הזה שסוחף צעירים רבים אחריו, שומר עלינו, מחזק את בטחוננו ומבטיח את עתידנו.

לחוויה המכוננת שחווים הצעירים בישראל, שותפים גם למעלה מ-100,000 צעירים ישראלים וחיילים, אשר משתתפים בסיורי תגלית. הם זוכים להזדמנות חד פעמית לראות את כל הרבדים של המדינה שעליה הם שומרים, ועבורה הם מקריבים את שנותיהם היפות ביותר דרך עיניים חדשות, סקרניות ומלאות באהבה. החוויה המקרבת והעוטפת, והזיקה השורשית והעמוקה לישראל מהדהדים בכל הלבבות ששותפים למסע, ומעניקים משמעות חדשה לחיים בישראל.

לשנות את העולם בגדול

מאז שתגלית נוסדה  לפני יותר מ-21 שנה, עברנו כברת דרך משמעותית, אבל אנחנו עדיין רק בתחילתה.
המטרה שעומדת לנגד עינינו היא להגיע לכל צעיר יהודי בעולם ולאפשר לו סיור משנה חיים, כדי להרחיב את מעגל הזיקה והתמיכה בישראל.

דוחות שנתיים