מסכמים את עונת הקיץ בתגלית

אוגוסט 18, 2021

חזרתן של הקבוצות

לאחר מעל שנה בה סיורי תגלית נדחו עקב נגיף הקורונה, הקיץ התקבל אישור מהממשלה להמשיך את סיורי תגלית עבור משתתפים מחוסנים.
בזכות תמיכתכם, מעל 4,900 צעירים יהודים מ-23 מדינות לקחו חלק בסיורי תגלית הקיץ, ביניהם 500 ישראלים ו-515 משתתפים שהגיעו לתוכניות טווח-ארוך, אשר התחילו את השנה שלהם בישראל בסיור תגלית.
לצערנו, נאלצנו לדחות סיורים עבור 890 משתתפים נוספים עקב ההגבלות החדשות של הקורונה.
חיילת ישראלית בשם מאיה שהשתתפה בסיור תגלית עם צעירים מצרפת סיפרה, "הקורונה גרמה לנו להבין כמה קשרים אנושיים חשובים לנו וחסרים לנו. היה כל כך משמעותי לראות אנשים ולהכיר אותם לא דרך הזום אלה בצורה אנושית, אינטימית וישירה. המפגש של תגלית אחרי הקורונה חיזק את הקשר האנושי שחוצה עולם".

תגלית אקסל: מעצימים את דור העתיד של מנהיגים יהודים
בתוכנית הקיץ של אקסל שמטרתה בניית קשרים עסקיים, אישיים ופילנתרופיים בין צעירים יהודיים מהארץ ומחו"ל, לקחו חלק 56 מתמחים מחוץ לארץ יחד עם 61 ישראלים. הצעירים הגיעו מארגנטינה, מקסיקו, קנדה, ישראל, ארצות הברית ואנגליה ולראשונה גם מאוסטרליה, ברזיל, צרפת ואיטליה. הם התמחו ב-37 חברות מובילות המתעסקות בתחומים מגוונים בהם קרנות הון סיכון, יזמות, טכנולוגיה, סייבר, כלכלה, בנקאות ועוד.
המשתתפים מישראל ומחו"ל נפגשו גם לסדנאות והרצאות העשרה בנושאים מגוונים, הכוללים חדשנות ויזמות, זהות יהודית, גאופוליטיקה ועוד. המפגש האנושי בין הצעירים הישראלים לבין הצעירים מחו"ל מוסיף ערך רב לתוכנית. אלו הם קשרים שילוו את משתתפי הפרויקט לשנים רבות קדימה ולאורך הקריירה שלהם.
ג'קסון אשר חי באוסטרליה סיפר, "תוכנית אקסל שינתה את החיים שלי. היא נתנה לי פרספקטיבה חדשה. היא חיזקה את הקשר שלי למדינת ישראל ולזהות היהודית שלי. היא נתנה לי ניסיון מקצועי מעמיק והפגישה אותי עם קהילה מקצועית וחברותית שתישאר איתי לתמיד."

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin